KING TONY

KingTony to marka profesjonalnych narzędzi ręcznych, które zarówno na rynkach światowych, jak i od kilku lat w polsce, z powodzeniem konkurują z wyrobami uznanych potentatów w tej branży. Dzięki doskonałej jakości potwierdzonej międzynarodowymi certyfikatami i rozsądnie skalkulowanej cenie, cieszą się dużą popularnością wśród szerokiej rzeszy odbiorców, zajmujących się profesjonalnie, a także amatorsko mechaniką, a wszczególności mechaniką samochodową.
Stal wysokiej jakości, japońskie patenty, zaawansowana technologia wytwarzania -
- to cechy nie pozwalające przejść obojętnie obok szerokiej oferty narzędzi ręcznych, produkowanych przez King Tony Tools Co.Ltd.

Narzędzia ręczne KING TONY objęte są pełną gwarancją wymiany z tytułu wad materiałowych lub produkcyjnych.
Gwarancja niniejsza nie jest ograniczona w czasie.
Narzędzia pneumatyczne oraz klucze dynamometryczne dostarczane są z indywidualną kartą gwarancyjną, ważną przez 12 miesięcy od daty zakupu. Gwarancja ważna jest pod warunkiem używania narzędzi zgodnie z ich przeznaczeniem, przestrzegania instrukcji i wskazówek oraz nie dotyczy normalnego zużycia podczas eksploatacji.


Nasadki KING TONY charakteryzują się wyjątkową trwałością, ich wytrzymałość mierzona w jednostkach momentu obrotowego przekracza wymagania norm międzynarodowych - dla nasadek ręcznych o 30%, a nasadek udarowych nawet o 50%. Wkrętaki cechuje trwałość i ergonomia. Kształt uchwytu i zastosowanie specjalnego tworzywa zapobiegają ich wyślizgiwaniu się z dłoni. Klucze do filtrów, przewodów hamulcowych, klucze fajkowe
- niezawodne, ergonomiczne i estetyczne.
Zestawy narzędziowe, klucze pneumatyczne, wkrętaki udarowe
- niezastąpione w każdym warsztacie.