PASY NAPĘDOWE

Kolejnym filarem naszej działalności są pasy napędowe firmy Stomil Sanok S.A.
Stosowana przy ich produkcji technologia amerykańskiej firmy The Gates Rubber Company oraz system jakości zgodny z normą ISO 9001 gwarantują uzyskanie produktu najwyższej jakości - zaspakajającego potrzeby najbardziej wymagających użytkowników elementów napędowych. Pasy klinowe Stomil Sanok S.A. są antyelektrostatyczne, odporne na oleje i większość związków chemicznych oraz mogą pracować w szerokim zakresie temperatur. Dopuszczalne prędkości obwodowe wachają się od 25m/s do 40m/s (zależnie od wersji oraz profila).

W ofercie handlowej STOMIL SANOK S.A. znajdują się trzy wersje jakościowe pasów: Szeroki asortyment pasów produkowany jest w wersji L=L umożliwiającej pracę pasów w zespołach bez konieczności kompletowania. W innych przypadkach przyjmujemy zamówienia na kompletowanie zespołów pasów.

Uzupełnieniem zestawu wyrobów Stomil Sanok S.A. są pasy znanych firm zagranicznych, między innymi Gates, Optibelt, QH itp.

W naszej ofercie znalazły się również bardzo atrakcyjne cenowo pasy z tak zwanej "niższej półki" stosowane wszędzie tam, gdzie jakość nie jest decydującym kryterium wyboru.

Proponujemy Państwu szeroki asortyment pasów napędowych:
Rolnicy oraz producenci rolni znajdą w naszym magazynie pasy napędowe stosowane w urządzeniach gospodarczych, w maszynach, kombajnach i ciągnikach rolniczych.